I етап олімпіад

Завершився I етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

Вітаємо з перемогою:

Українська мова

Учень Клас І етап Учитель
1 Орлова Софія 7 І Колбасова А.В.
2 Семенюк Діана 7 ІІ Павловська Н.Б.
3 Корольчук Олександр 7 ІІІ Колбасова А.В.
4 Голуб Катерина 8 І Колбасова А.В.
5 Попчук Надія 8 ІІ Колбасова А.В.
6 Коба Дарина 8 ІІІ Колбасова А.В.
7 Сальникова Юлія 9 І Шевцова Р.В.
8 Борисюк Анастасія 9 ІІ Шевцова Р.В.
9 Арефіна Владислава 9 ІІІ Шевцова Р.В.
10 Дученко Андрій 10 І Колбасова А.В.
11 Кот Тетяна 10 ІІ Колбасова А.В.
12 Польова Ангеліна 10 ІІІ Шевцова Р.В.
13 Хандрук  Анастасія 11 І Дученко О. В.
14 Куковинець Анастасія 11 ІІ Дученко О. В.

Англійська мова

Учень Клас І етап Учитель
1 Попчук Надія 8 I Кушнірук Т.М.
2 Коба Дарія 8 II Кушнірук Т.М.
3 Чорноус Володимир 8 III Кушнірук Т.М.
4 Янкова Марія-Олександра 9 I Рачук Л.С.
5 Самолюк Наталія 9 II Рачук Л.С.
6 Місікова Катерина 9 III Рачук Л.С.
7 Головацька Єва 10 I Ільящук Г.Я.
8 Польова Ангеліна 10 II Ільящук Г.Я.
9 Оніщук Ангеліна 10 III Павлусь Ж.Є.
10 Галій Олександра 11 I Поддубій Л.Г.
11 Мартинюк Вадим 11 II Буцька І.В.
12 Куковинець Анастасія 11 III Поддубій Л.Г.

 Німецька мова

Учень Клас І етап Учитель
1 Попчук Надія 8 І Шмендель А.В.
2 Панчук Павло 8 ІІ Шмендель А.В.
3 Моргун Анна 8 ІІ Шмендель А.В.
4 Владімірова Юлія 9 І Шмендель А.В.
5 Гордійчук-Бурдіна Христина 9 ІІ Шмендель А.В.
6 Бондар Вікторія 9 ІІІ Шмендель А.В.
7 Піщук Максим 10 І Семенець О.Р.
8 Ящук Наталія 10 ІІ Семенець О.Р.
9 Бондар Марія 11 І Семенець О.Р.

Історія

Учень Клас І етап Учитель
1 Попчук Надія 8 І Буцька Л.М.
2 Паріпа Вікторія 8 ІІ Буцька Л.М.
3 Коба Дарія 8 ІІ Буцька Л.М.
4 Панчук Павло 8 ІІІ Буцька Л.М.
5 Степанюк Олена 8 ІІІ Буцька Л.М.
6 Сальникова Юлія 9 І Дученко О.В.
7 Самолюк Наталія 9 ІІ Дученко О.В.
8 Оніщук Ангеліна 10 І Буцька Л.М.
9 Черняк Богдан 11 І Буцька Л.М.

 Біологія

Учень Клас І етап Учитель
1 Біндюк Христина 8 І Базан Т.О.
2 Паріпа Вікторія 8 ІІ Базан Т.О.
3 Чорноус Володимир 8 ІІІ Базан Т.О.
4 Попчук Надія 8 ІІІ Базан Т.О.
5 Шершон Валерія 9 І Базан Т.О.
6 Арефіна Владислава 9 ІІ Базан Т.О.
7 Антонюк Олександр 9 ІІІ Базан Т.О.
8 Кот Тетяна 10 І Базан Т.О.
9 Жданюк Наталія 10 ІІ Базан Т.О.
10 Піщук Маким 10 ІІІ Базан Т.О.
11 Черняк Богдан 11 І Печончик Ж.О.
12 Семенюк Марта 11 ІІ Печончик Ж.О.
13 Дячук Олександра 11 III Печончик Ж.О.

Математика

Учень Клас І етап Учитель
1 Дученко Іван 6 І Наконечна А.А.
2 Бортей Арсен 6 ІІ Наконечна А.А.
3 Герус Анастасія 6 ІІІ Наконечна А.А.
4 Самков Олександр 6 ІІІ Наконечна А.А.
5 Корольчук Олександр 7 І Хоманець Г.П.
6 Олексюк Максим 7 ІІ Ткачук Л.Т.
7 Матиюк Олександр 7 ІІІ Хоманець Г.П.
8 Біндюк Христина 8 І Ткачук Л.Т.
9 Голуб Катерина 8 ІІ Наконечна А.А.
10 Коба Дарина 8 ІІІ Наконечна А.А.
11 Гордійчук-Бурдіна Хр. 9 І Хоманець Г.П.
12 Устименко Василь 9 ІІ Хоманець Г.П.
13 Скок Богдан 9 ІІ Хоманець Г.П.
14 Бондар Вікторія 9 ІІІ Хоманець Г.П.
15 Польова Ангеліна 10 І Ткачук Л.Т.
16 Лукашенко Максим 10 ІІ Кирилюк І.П.
17 Іванюк Дмитро 10 ІІІ Ткачук Л.Т.
18 Черняк Богдан 11 І Наконечна А.А.
19 Куковинець Анастасія 11 ІІ Наконечна А.А.
20 Бондар Марія 11 ІІІ Наконечна А.А.

Екологія

Учень Клас І етап Учитель
1 Піщук Максим 10 І Базан Т.О.
2 Кот Тетяна 10 ІІ Базан Т.О.

Фізика

Учень Клас І етап Учитель
1 Мазурок Анна 7 І Рудик Н.В.
2 Семенюк Діана 7 ІІ Рудик Н.В.
3 Орлова Софія 7 III Рудик Н.В.
4 Барановська Оксана 7 III Рудик Н.В.
5 Корольчук Олександр 7 III Рудик Н.В.
6 Паріпа Вікторія 8 І Рудик Н.В.
7 Бондар Вікторія 9 І Рудик Н.В.
8 Копальов Артур 9 ІІ Рудик Н.В.
9 Дученко Андрій 10 І Рудик Н.В.
10 Піщук Максим 10 ІІ Рудик Н.В.
11 Назарук Віллі 11 І Рудик Н.В.

Астрономія

Учень Клас І етап Учитель
1 Кот Тетяна 10 I Рудик Н.В.
2 Пукалюк Софія 11 I Рудик Н.В.

Інформатика

Учень Клас І етап Учитель
1 Нєдєльська Анна 8 І Галик О.І.
2 Кінах Дмитро 8 І Михалко Ю. І
3 Біндюк Христина 8 II Михалко Ю. І
4 Чорноус Володимир 8 II Галик О.І.
5 Приступа Андрій 8 III Галик О.І.
6 Хоровець Богдан 8 III Галик О.І.
7 Скора Дарина 9 І Галик О.І.
8 Михалко Костянтин 9 І Михалко Ю. І
9 Лукашенко Максим 10 I Михалко Ю. І
10 Дученко Андрій 10 ІІ Михалко Ю. І
11 Назарук Віллі 11 І Михалко Ю. І
12 Черняк Богдан 11 II Михалко Ю. І

Географія

Учень Клас І етап Учитель
1 Дікал Назарій 8 I Чиж Р.Г.
2 Коба Дарія 8 II Чиж Р.Г.
3 Владімірова Юлія 9 I Чиж Р.Г.
4 Зуйков Віктор 9 II Чиж Р.Г.
5 Назарук Марк 10 I Чиж Р.Г.
6 Жданюк Наталія 10 II Чиж Р.Г.
7 Назарук Віллі 11 I Чиж Р.Г.
8 Черняк Богдан 11 II Чиж Р.Г.

 Хімія

Учень Клас І етап Учитель
1 Барановська Оксана 7 І Печончик Ж.О.
2 Семенюк Діана 7 ІІ Печончик Ж.О.
3 Субарська Ольга 7 ІІІ Печончик Ж.О.
4 Біндюк Христина 8 І Печончик Ж.О.
5 Бойко Валерія 8 ІІ Печончик Ж.О.
6 Моргун Анна 8 ІІІ Печончик Ж.О.
7 Скора Дарина 9 І Печончик Ж.О.
8 Бондар Вікторія 9 ІІ Печончик Ж.О.
9 Копальов Артур 9 ІІІ Печончик Ж.О.
10 Кот Тетяна 10 I Печончик Ж.О.
11 Жданюк Наталія 10 ІІ Печончик Ж.О.
12 Оніщук Ангеліна 10 ІІІ Печончик Ж.О.
13 Дячук Олександра 11 І Печончик Ж.О.
14 Черняк Богдан 11 ІІ Печончик Ж.О.
15 Семенюк Марта 11 ІІІ Печончик Ж.О.

 Інформаційні технології

Учень Клас І етап Учитель
1 Нєдєльська Анна 8 І Галик О.І.
2 Паріпа Вікторія 8 І Галик О.І.
3 Кінах Дмитро 8 ІІ Михалко Ю. І
4 Брославський Кирило 8 ІІ Чандик Р.Й.
5 Михалко Костянтин 9 І Михалко Ю. І
6 Скора Дарина 9 ІІ Галик О.І.
7 Лукашенко Максим 10 І Михалко Ю. І
8 Дученко Андрій 10 ІІ Михалко Ю. І
9 Кот Тетяна 10 ІІ Михалко Ю. І
10 Назарук Віллі 11 I Михалко Ю. І
11 Черняк Богдан 11 ІI Михалко Ю. І

 Економіка

Учень Клас І етап Учитель
1 Жданюк Наталія 10 І Чандик Р. Й.
2 Бондар Марія 11 І Чандик Р. Й.

 Польська мова

Учень Клас I етап Учитель
1 Сальникова Юлія 9 І Полукеєва С.В.
2 Мельничук Дарина 9 ІІ Полукеєва С.В.
3 Самолюк Наталія 9 III Полукеєва С.В.
4 Осташ Олена 10 І Полукеєва С.В.
5 Жданюк Наталія 10 ІІ Полукеєва С.В.
6 Ярощук Катерина 10 III Полукеєва С.В.
7 Черняк Богдан 11 І Полукеєва С.В.
8 Фінюк Юлія 11     ІІ Полукеєва С.В.
9 Куковинець Анастасія 11 III Полукеєва С.В.

 Правознавство

Учень Клас I етап Учитель
1 Владімірова Юлія 9 І Буцька Л.М.
2 Бондар Вікторія 9 ІI Буцька Л.М.
3 Шершон Валерія 9 ІІІ Буцька Л.М.

 Трудове навчання

Учень Клас I етап Учитель
1 Барановський Іван 11 ІІ Базан Ю.О.
2 Дученко Андрій 10 І Базан Ю.О.
3 Устименко Василь 9 І Базан Ю.О.
4 Семенюк Василь 9 ІІ Базан Ю.О.
5 Арефіна Владислава 9 І Чернявка Т.М.
6 Давидюк Ольга 9 ІІ Чернявка Т.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.