Учнівський блог

             Цікаві пригоди та роздуми про сімейні цінності.

             Чарівний світ Діснею.  Хто ним не захоплювався ?   У п’ятницю учні 7-Б разом із батьками мали нагоду переглянути дивовижний мультфільм “Таємниця Коко”. Півтори години цікавих пригод та роздумів про сімейні цінності. Світ дитинства і світ дорослих очима хлопчика Мігеля.  Математичний кабінет перетворився в кінозал, де кожен із присутніх міг випити ароматного чаю зі смачним печевом. Загорнувшись у домашній пледик, пліч о пліч з друзями і батьками ми провели гарний вечір, насолоджуючись атмосферою і чарівним мультфільмом. Особисто я замислилася, як часто ми не зважаємо на думку і бажання інших та не розуміємо найближчих нам людей.

                                                                                                                              Учениця 7-Б класу Паріпа Вікторія

 

   Секрети досягнення успіху

     Нещодавно в Здолбунівській гімназії відбулася інформативна зустріч, присвячена  ІТ-сфері, спікером якої був Костянтин Северенчук.

      Мені як випускниці було цікаво поспілкуватися з людиною яка знає всі тонкощі своєї професії і може дати цінні поради, наприклад, розповісти про нюанси прийому на роботу, актуальність цієї сфери. Костянтин – людина відкрита і комунікабельна, а саме головне – з почуттям гумору.

      Найбільше мені запам’яталась його фраза: «Ви ж навчилися ложкою їсти і тут навчитесь: головне мати бажання.» Ще одним бонусом було те, що він прийшов з купою подарунків, аби ми не просто сиділи, але й брали активну участь у розмові. Особисто мені сподобалось те, що  прийшла проста людина, яка використовувала людську мову для пояснення, здавалося, складних речей. Отже, такі заходи дають можливість дізнатися більше про існуючі сфери діяльності від людей, які знаються на цьому.

                                                                                                       Олександра Бондарчук, учениця 11А клас

 

Повірте у свої сили, адже на вас чекає непередбачуваний результат ! 

               До Здолбунівської гімназії завітала випускниця 2011 року – Янковська Анна, яка дійсно надихнула одинадцятикласників на плідну працю, що обов ‘язково дасть неперевершений результат.

       Навчається Анна в Ягелонському університеті м.Краків (Польща) на факультеті міжнародних відносин. Є членом Наукового кола міжнародних відносин свого університету, бере активну участь у політичному житті Кракова. З 2013 року займається організацією передвиборчої кампанії посла у Європарламенті Ружи Туна. Пройшла стажування у Європарламенті м.Брюссель, Бельгія. Закінчила Європейську академію дипломатії.

          Досягнення вражають! Крокуйте впевненими кроками до своєї мети! Здолбунівська гімназія пишається такими успішними людьми й завжди рада бачити шановних випускників у стінах рідної школи!

                                                                                                                                          Дар’я Базалинська, учениця 11Б класу