Учнівський блог

Дім , в якому живе серце….

            26 лютого 2019 року відбулась зустріч гімназистів та учителів із волонтером та колишньою ученицею гімназії Дрозд Роксоляною.   Волонтерство?    Благодійна організація «Дім Серця»?  Про це все нещодавно дізналися учні 9-11 класів та вчителі нашої гімназії від Роксоляни Дрозд.

           Ця дівчина – випускниця гімназії, яка з радістю поділилася інформацією про можливі способи жити щасливо та у власне задоволення, а ще щирими емоціями. Роксоляна розпочала свою розповідь про себе. У Львові дівчина зацікавилась спільнотою, яка допомагала усім, кому потрібно. А потім історія  про те, куди вона поїхала вперше від організації «Дім Серця». Це була Куба, де Роккі мала інтернаціональне спілкування щодня (адже жила у кімнаті разом із  дівчатами  з різних країн (Франція, Перу). Другою країною, де Роксоляна виконувала свою «місію», була Франція. У цій країні дівчина жила  2,5 роки.  А потім на усіх присутніх очікували цікаві історії при перегляді фото з Афін.

           Яку мету вона поставила перед  собою, коли вирушала у світ, усі теж дізналися. Роккі розповіла, що хотіла дізнатися про те, чому життя таке важке, пізнати істину життя. У цьому їй і допомогла організація «Дім Серця».  Місія усіх волонтерів благодійної організації «Дім Серця» полягає у тому, щоб дарувати дружбу і допомагати кожній людині, яка страждає, та поширювати «культуру співчуття». Волонтери активно відвідують будинки для людей похилого віку, в’язниці та парки, де завжди  люди з важкою долею. А потім просто вислуховують їх, тим самим, допомагаючи морально.

           Роксоляна сказала, що волонтерство – це її життя. Вона впевнена, що буде займатися такими добрими справами все своє життя.  На завершення, Роккі побажала нам вчити мови, адже вони – наші провідники по цілому світу.

 Учениця 11 класу Марія Бондар

     Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів

      “Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів”, –  ці слова належать видатному хірургу Миколі Пирогову. Наша гімназія славиться навчальними успіхами учнів та життєвими досягненнями випускників.

       Гордістю гімназії  є Ганна Янковська – випускниця 2011 року. 2017 року закінчила Ягелонський університет (Республіка Польща) за спеціальністю “Міжнародні відносини”. Під час навчання виборола почесну місію бути представником  депутата Польського сейму в Європарламенті. 2018 року отримала диплом Європейської Академії Дипломатії. Паралельно з останніми роками навчання працювала і нині працює менеджером мережі ресторанів “Bianka Pasta & Wine”.

Мартін Лютер Кінг казав: “Кожна людина має відчути, що вона мусить знайти свою життєву місію”. Тож бажаємо кар’єрних успіхів та життєвого щастя Ганні!

учитель української мови Наталія Павловська

 

             Цікаві пригоди та роздуми про сімейні цінності.

             Чарівний світ Діснею.  Хто ним не захоплювався ?   У п’ятницю учні 7-Б разом із батьками мали нагоду переглянути дивовижний мультфільм “Таємниця Коко”. Півтори години цікавих пригод та роздумів про сімейні цінності. Світ дитинства і світ дорослих очима хлопчика Мігеля.  Математичний кабінет перетворився в кінозал, де кожен із присутніх міг випити ароматного чаю зі смачним печевом. Загорнувшись у домашній пледик, пліч о пліч з друзями і батьками ми провели гарний вечір, насолоджуючись атмосферою і чарівним мультфільмом. Особисто я замислилася, як часто ми не зважаємо на думку і бажання інших та не розуміємо найближчих нам людей.

                                                                                                                              Учениця 7-Б класу Паріпа Вікторія

 

   Секрети досягнення успіху

     Нещодавно в Здолбунівській гімназії відбулася інформативна зустріч, присвячена  ІТ-сфері, спікером якої був Костянтин Северенчук.

      Мені як випускниці було цікаво поспілкуватися з людиною яка знає всі тонкощі своєї професії і може дати цінні поради, наприклад, розповісти про нюанси прийому на роботу, актуальність цієї сфери. Костянтин – людина відкрита і комунікабельна, а саме головне – з почуттям гумору.

      Найбільше мені запам’яталась його фраза: «Ви ж навчилися ложкою їсти і тут навчитесь: головне мати бажання.» Ще одним бонусом було те, що він прийшов з купою подарунків, аби ми не просто сиділи, але й брали активну участь у розмові. Особисто мені сподобалось те, що  прийшла проста людина, яка використовувала людську мову для пояснення, здавалося, складних речей. Отже, такі заходи дають можливість дізнатися більше про існуючі сфери діяльності від людей, які знаються на цьому.

                                                                                                       Олександра Бондарчук, учениця 11А клас

 

Повірте у свої сили, адже на вас чекає непередбачуваний результат ! 

               До Здолбунівської гімназії завітала випускниця 2011 року – Янковська Анна, яка дійсно надихнула одинадцятикласників на плідну працю, що обов ‘язково дасть неперевершений результат.

       Навчається Анна в Ягелонському університеті м.Краків (Польща) на факультеті міжнародних відносин. Є членом Наукового кола міжнародних відносин свого університету, бере активну участь у політичному житті Кракова. З 2013 року займається організацією передвиборчої кампанії посла у Європарламенті Ружи Туна. Пройшла стажування у Європарламенті м.Брюссель, Бельгія. Закінчила Європейську академію дипломатії.

          Досягнення вражають! Крокуйте впевненими кроками до своєї мети! Здолбунівська гімназія пишається такими успішними людьми й завжди рада бачити шановних випускників у стінах рідної школи!

                                                                                                                                          Дар’я Базалинська, учениця 11Б класу