ВІТАЄМО!

Вітаємо Паріпу Вікторію, ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії (вч.Рудик Н.В.) з перемогою (І місце і ІІ місце) в обласному етапі конкурсу захисту робіт Малої академії наук, відділення “Технічні науки” секція “Технологічні процеси та перспективні технології” та відділення “Фізика та астрономія” секція ” Експериментальна фізика”!!!

https://www.facebook.com/photo?fbid=3564251650351927&set=pcb.3994142890652005

https://www.facebook.com/photo?fbid=3564251860351906&set=pcb.3994142890652005

Увага! Конкурс для учнів 9-11 класів.

Konsulat Generalny RP w Łucku zaprasza uczniów klas 9, 10 i 11 uczących się języka polskiego w szkołach oraz przy towarzystwach polskich do wzięcia udziału w konkursie «III Triathlon intelektualny – kultura polska 1989–2020 oraz 30-lecie powstania Grupy Wyszehradzkiej».

https://monitor-press.com/pl/konkursy/9145-27641.html?fbclid=IwAR3YPUCFL8igKpcQlA8T20o3wZNA8FR2zTEq50i8vGZXly2LI4YjmbSEZyw

До 207-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка

Фрагмент поеми-послання “І мертвим, і живим, і ненародженним землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє” у виконанні учениці 9-Б класу Барановської Оксани.

https://www.facebook.com/100000221757417/videos/4419369208080427/

Логвиненко Анастасія 5б клас “Садок вишневий коло хати” https://www.facebook.com/100000221757417/videos/4419417638075584/

Поезія “Доля” у виконанні учня 7-А класу Головатюка Вадима
https://www.facebook.com/100000221757417/videos/4419414708075877/

Чесноков Гліб 3а клас “Мені однаково, чи буду…”, вчитель Ясен Тетяна Андріївна.
https://www.facebook.com/100000221757417/videos/4419933354690679/

Кохно Валерія 4б клас “Ой діброво – темний гаю”. Вчитель: Корнійчук О.А
https://www.facebook.com/100000221757417/videos/4421913621159319/

Брославська Анна 4б клас “Світає, край неба палає…”, вчитель: Корнійчук О.А
https://www.facebook.com/100000221757417/videos/4421924811158200/

Прангліміне

Вітаємо з переможним ІІ місцем в обласному фіналі Конкурсу з усного рахунку Прангліміне-2021:

  • Дученка Івана, учня 8-Б класу (в категорії “хлопці 7-11 кл”)
  • Галика Олександра Івановича, заст.директора (в категорії “сеньори”)

Переможці стали учасниками національного етапу.

Успіху в наступних змаганнях!

Вітаємо!

Вітаємо з призовим ІІІ місцем переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування:

  • Гордійчук Анастасія (8-А), вч.Галик О.І.
  • Гарбовський Лев (8-А), вч.Галик О.І.
  • Дученко Іван (8-Б), вч.Галик О.І.
  • Михалко Костянтин (11-А), вч.Михалко Ю.І.