Пластуни Рівненської області зібралися, аби відзначити 112-ту річницю Національної скаутської організації України – Пласт.

Близько 400-т учасників взяли участь у заході, в тому числі і учні нашого ліцею. Діти мали можливість познайомитися з історичними місцями Острога та Острозькою академією. Взяли участь у квесті та гарно провели час.

Дякуємо за сприяння в довозі дітей до Острога директору Іван Гнатюк та Здолбунівська міська рада.

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/8094918040522565/

” Як боротися з стресом”

#цз #день_цз_2024

Стресові чи надзвичайні ситуації викликають тривогу, страх та хвилювання.

Тож сьогодні для учнів 3-б, 5-х, 9-х класів проведено інформаційну хвилинку на тему: ” Як впоратися з стресом або тривогою”