Розмовляли по- дорослому з учнями 9А класу про нашу стійкість та незламність…і нехай єдність, патріотизм і любов до Батьківщини завжди живуть у наших серцях.
Категорія: Виховна робота
Зустріч учнів 7-х класів з оперуповноваженою відділу протидії кіберзлочинам у Рівненській області, лейтенантом поліції Оксаною Шумакевич та інспектором сектору ювенальної превенції відділу взаємодії з громадами Рівненського РУП Вікторією Рябущиць, щодо впливу ворожих ресурсів на молодь, зокрема через соціальні мережі, а також про можливі прояви насильства серед учнів.
20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні. Тоді в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48
19 лютого 2025 року відбулась демонстрація документального фільму “Вогнехреща” (знятого на замовлення Інституту національної пам’яті), для учнів 10-А. Учителька історії Ольга Кузьмицька.
Учні 7-В класу переглянули фільм про події на Майдані січня-лютого 2014 року. Класний керівник – Тамара Піскаєва.
Дар’я Кондрачук підготувала документальні матеріали тих подій.
Спогади мого батька:
“Ніч з 18 по 19 лютого 2014 року. Мій день народження. Ще зранку – я вдома, але дивлюся по телебаченню, що в Києві катастрофічно не вистачає людей і приймаю рішення туди їхати. Це були найстрашніші для мене години за всю революцію. Горів будинок профспілок. А нас було так мало… Але Майдан встояв. Уже на світанку підтягнулися хлопці зі Львова. В обідню пору ми зайшли в будинок філармонії. Буквально за зовсім трохи часу загине Валерій Опанасюк, з яким ми проживали на Майдані в одному наметі. А далі… Далі
Майдан переміг. І почалася нова кривава сторінка боротьби українського народу за своє існування. Сторінка – котра триває й по нині. І саме майдан дав нам можливість боротися. Бо якби не Революція Гідності, я глибоко переконаний, московії було б значно простіше нас завоювати та підкорити. Але ми досі є на злість нашим ворогам. І завжди будемо, у цьому в мене немає сумніву…”
Дарина Кондрачук
Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… .
Сьогодні учні 5-б класу відвідали Здолбунівський краєзнавчий музей , на власні очі побачили, якою ціною дається свобода нашого народу. Вічна памʼять загиблим українцям..
Шануємо пам’ять про героїв Небесної сотні, які віддали життя за свободу України.
7-В клас.
https://www.facebook.com/share/p/1A5rUmhqoC/