Моніторинг “Освіта в умовах пандемії”

Процес навчання під час карантину навесні був напруженим для всіх учасників освітнього процесу. Через відсутність або брак попереднього досвіду дистанційного навчання виникла ціла низка освітніх проблем. Проблеми та труднощі, що виникли під час освітнього процесу в умовах пандемії, в основному ґрунтуються на вторинних даних, а саме онлайн-опитуваннях щодо навчання в закладах загальної середньої освіти. Треба зауважити, що аналогічні опитування проводилися навесні та перед початком навчального року, а отже, показують проблеми, з якими стикнулись учасники навчального процесу ще в період жорсткого карантину, коли всі заклади були на дистанційному навчанні. Попри те що  більшість з цих проблем досі є актуальними та невирішеними навчання в закладах освіти триває.

Читати далі

Результати ДПА учнів 11 класу

Здолбунівська гімназія пишається високими результатами ЗНО випускників закладу. Нагадую, що найвищий бал в системі оцінювання ЗНО – 200. Найкращі результати показали:

  • Головацька Єва – українська мова – 198 балів, історія України – 198 балів, англійська мова – 197 балів;
  • Польова Ангеліна – українська мова – 199 балів, англійська мова – 197 балів, історія України – 195,5 балів;
  • Ящук Наталія – українська мова – 193 бали, англійська мова – 194, історія України – 193 бали

Учні гімназії підтвердили свій високий рівень знань під час державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання:

ПредметРівень складності завданькількість учнів, що складали ДПАпочатковий рівень(1-3 бали)середній рівень(4-6 балів)достатній рівень(7-9 балів)високий рівень(10-12 балів)
українська мова37031519
англійська мовапрофільний2514128
математика210498
біологія40112
історія України161339
географія60213
фізика20011

Моніторинг “Навчання в умовах пандемії”

Будь-яка нова справа переважно завжди супроводжується певними труднощами та випробуваннями. Наближається новий навчальний рік. Гімназія планомірно, поетапно, беручи до уваги пропозиції батьків, враховуючи думку учнів, зважаючи на рекомендації Міністерства освіти планує розпочати навчання з 1 вересня в умовах епідеміологічної ситуації. Перед початком навчання було проведено онлайн-опитування серед батьків, учнів, вчителів… Лише спільними зусиллями та спільними стараннями ми справимось з викликами сьогодення і з гідністю пройдемо цей етап.

Читати далі

Оцінювати неможна цінувати

Отож, на сьогоднішній день усі школи країни активно апробовують нову форму навчання – дистанційно. Експерементують всі : і вчителі, і учні, і батьки. Оцінюють оту всю круговерть всі : експерти, відділи, управління, інтернет-перехожі. Спробуємо привідкрити  закулісся і проаналізувати невеличкий моніторинг:  “Особливості дистанційного навчання” серед учнів, батьків та вчителів одного “освітнього майданчика”.

Читати далі