До уваги працівників, батьків та учнів гімназії !

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради з 27 вересня 2021 року в Здолбунівській гімназії відновлюється освітній процес за очною формою навчання.

Вступ до 10 класу (математичний профіль)

Здолбунівська гімназія оголошує прийом заяв на вступ до 10-го класу (математичний профіль) на 2021-2022 навчальний рік.

Математичний профіль. Поглиблено вивчається математика (6 годин алгебри, 3 години геометрії, 1,5 годин технології (роботехніка, 3Д -моделювання)).

Переглянути роботи учнів 10 класу предмет “Технології”:

ЗАВЕРШИЛАСЬ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021

Сьогодні, 15 червня, відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Це було останнє тестування основної сесії ЗНО-2021. Цьогоріч Здолбунівська гімназія вперше приймала 4 сесії ЗНО -2021 (математика (рівень стандарт), українська мова, історія України та географія). Для проведення ЗНО було залучено 120 педагогічних працівників закладів освіти Здолбунівської міської ТГ, Здовбицької сільської ТГ, Мізоцької селищної ТГ. Приємно було працювати у злагодженій та компетентній команді.

Бажаємо учасникам високих результатів ЗНО та успішної вступної компанії.

Про участь в онлайн-опитуванні

Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області інформує, що Державна служба якості освіти України спільно з Комітетом з фізичного  виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить опитування учнів, вчителів фізичної культури, директорів та батьків з метою вивчення стану фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.

Опитування дасть можливість Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України сформувати план конкретних дій щодо розвитку фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти.

Відповісти на запитання можна за посиланнями:

Взяти участь в анкетуванні можна до 04.05.2021 року.