Інформаційне повідомлення Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

        Запрошення на НМТ – у персональному кабінеті

        Станом на сьогодні Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти розподілив учасників національного мультипредметного тесту (далі – НМТ) за сесіями тестування та тимчасовими екзаменаційними центрами (далі – ТЕЦ).
         Із 08 травня 2024 р. усі зареєстровані учасники НМТ у персональному кабінеті зможуть переглянути та завантажити запрошення, у якому буде зазначено дату та місце проведення НМТ. Щоб потрапити у свій кабінет, потрібно зайти на сайт УЦОЯО, відкрити вкладку «Персональний кабінет учасника НМТ» та ввести номер ідентифікаційного коду й номер паспортного документа, вказаного під час реєстрації.
         Наполегливо рекомендуємо учасникам завантажити запрошення, ознайомитися з адресою тимчасового екзаменаційного центру та дізнатися, як доїхати до нього.
         Допускатимуть учасників у ТЕЦ із 09 год. 30 хв. до 09 год. 50 хв. за наявності документа, що посвідчує особу, та сертифіката НМТ 2024 року.
         Зважаючи на умови сьогодення (тривалі повітряні тривоги, необхідність перебувати в укритті), радимо учасникам мати зі собою теплі речі, водичку та щось перекусити.

Бажаємо успіху!

До уваги працівників, батьків та учнів гімназії !

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Здолбунівської міської ради з 27 вересня 2021 року в Здолбунівській гімназії відновлюється освітній процес за очною формою навчання.

Вступ до 10 класу (математичний профіль)

Здолбунівська гімназія оголошує прийом заяв на вступ до 10-го класу (математичний профіль) на 2021-2022 навчальний рік.

Математичний профіль. Поглиблено вивчається математика (6 годин алгебри, 3 години геометрії, 1,5 годин технології (роботехніка, 3Д -моделювання)).

Переглянути роботи учнів 10 класу предмет “Технології”:

ЗАВЕРШИЛАСЬ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2021

Сьогодні, 15 червня, відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Це було останнє тестування основної сесії ЗНО-2021. Цьогоріч Здолбунівська гімназія вперше приймала 4 сесії ЗНО -2021 (математика (рівень стандарт), українська мова, історія України та географія). Для проведення ЗНО було залучено 120 педагогічних працівників закладів освіти Здолбунівської міської ТГ, Здовбицької сільської ТГ, Мізоцької селищної ТГ. Приємно було працювати у злагодженій та компетентній команді.

Бажаємо учасникам високих результатів ЗНО та успішної вступної компанії.