Новини

Там пахне весною і сонце сідає

На березі річки, якої немає.

І дивляться леви на тебе ласкаво,

І варять бажання із запахом кави, –

так співає про Львів Святослав Вакарчук та “Один в каное”.

А які асоціації у вас із містом Лева? Ось у восьмикласників нашого ліцею це місто асоціюватиметься з осінню, сонцем, дрібним дощем і, звичайно ж, шоколадом (так, саме з ним, а не з кавою, як, можливо, для більшості).

А ще для ліцеїстів Львів став просто містом вражень і яскравих приємних емоцій. І теплого сонячного дня, і дрібних краплинок осіннього дощу. А ще – містом культури, науки, кам’яних стін і бруківки. І просто містом безтурботної радості, коли змогли хоча б на один день забути про тривожну буденність і поринути в атмосферу давнини та історії.

Дякуємо, Львове, за враження. І хай не згаснуть спогади, “у яких я і знову, і знову гуляю з тобою по рідному Львову”, де “пахне весною і сонце сідає на березі річки, якої давно вже немає!”

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7444561055558270/?mibextid=oMANbw

Здолбунівський ліцей 2 продовжує традиції закладу- вивчаємо рідний край, пізнаємо нашу героїчну історію. Учні 6Б, 6В,5А на екскурсії у місті Лева, у центрі історії та культури України.

+18

Переглянути статистику

Охоплення допису: 82

Усі реакції:

19Ви, Надя Одарчук, Жанна Печончик та ще 16

Адміністрація #Здолбунівського_ліцею_2

дякує для Пітера Різебоса , представника Реформаторських церков м.Кемпен, Нідерланди, за надану допомогу у вигляді спортінвентаря , а саме : волейбольних та баскетбольних м’ячів.

Це велика підтримка для фізичного розвитку дітей , які навчаються в нашому закладі.

Окрема подяка для Назарука Михайла Олександровича , просвітера церкви «Світло Євангелії», що знаходиться за адресою : м.Здолбунів , вул. Костельна 10, за турботу та сприяння в отриманні даної допомоги.

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7441123152568727/?mibextid=oMANbw

Осінь у Карпатах – це час, коли природа виграє свою останню симфонію перед тим, як зануритися у зимовий спокій. Гори, обвітрені холодними вітрами, переодягаються у вбрання рудо-золотавих кольорів. Дерева віддають свої останні листочки, які падають на землю, утворюючи килими з яскравих барв.

Наші 11 класи на власні очі побачили які прекрасні Карпати такою золотою порою року. Це була пригодницька подорож, яка залишиться у наших серцях назавжди.

“Вже з перших кроків на гірських стежках ми відчували магію цього місця. У перший день був дощ, всі змокли до ниточки, але ніхто не втрачав ні каплі оптимізму. Гірські потоки озера Синевир співали свою неповторну пісню, а ліси здавалися чарівними, казковими лабіринтами. Також ми відвідали старовинний Замок «Паланок», розташований на вершині пагорба, замок має вражаючий вигляд, який здається витісненим із казки. Для нас Косино – це магічне місце, яке приховує у собі неймовірний дар природи: термальні води, які сприяють відновленню та релаксації кожної душі, яка сюди завітає. Саме прекрасне на нашу думку це подорож на гору Гимба- це витончений шедевр природи, який зачаровує кожним своїм відтінком та контуром.

Ця подорож навчила мене бачити красу у найпростіших речах і цінувати спокій та гармонію природи. Карпати – це не просто місце на мапі, це джерело натхнення та відкриття, яке залишає свій слід у серці кожного, хто вирішує вирушити у цю захоплюючу подорож.

А щоб ми назавжди запам’ятали цю подорож , Вікторія Володимирівна , наша вчителька історіі і класний керівник, наостанок попросила написати роздуми про те, як подорож в Карпати вплинула на формування нашої національної ідентичності, а також на підставі власних спостережень розповісти про вплив інших культур на територіі Закарпаття, через входження цього історичного регіону , на протязі століть, до складу інших держав.❤️

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7434304703250572/?mibextid=oMANbw