Прангліміне

Вітаємо з переможним ІІ місцем в обласному фіналі Конкурсу з усного рахунку Прангліміне-2021:

  • Дученка Івана, учня 8-Б класу (в категорії “хлопці 7-11 кл”)
  • Галика Олександра Івановича, заст.директора (в категорії “сеньори”)

Переможці стали учасниками національного етапу.

Успіху в наступних змаганнях!

Досягнення в МАН

23 лютого завершився обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук в Рівненській області. Учні гімназії та їх вчителі взяли участь у Конкурсі та здобули призові місця:

II місце – учениця 9 класу Паріпа Вікторія, секція “Екологічно безпечні технології” (кер.Рудик Н.В.)
ІІ місце – учень 9 класу Чорноус Володимир, секція “Авіа- та ракетобудування, машинобудування, робототехніка” (кер.Рудик Н.В.)
IІI місце – учень 11 класу Лукашенко Максим, секція “Мультимедійні системи, навчальні прграми” (кер.Михалко Ю.І.)
IІІ місце – учень 11 класу Дученко Андрій, секція “Технологічні процеси та перспективні технології” (кер.Рудик Н.В.)

Вітаємо!

Вітаємо!

переможців (ІІ місце в командному заліку) обласного конкурсу
з інформаційних технологій:

ученицю 9 класу Кобу Дарію – IІІ місце
учня 10 класу Михалка Костянтина – ІІІ місце учня 11 класу Лукашенка Максима – ІІ місце

і вчителя МИХАЛКА Ю.І.!

Вітаємо!

переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені П. Яцика:
ученицю 11 класу Кот Тетяну – ІІ місце,
ученицю 10 класу Сальникову Юлію – ІІ місце,
ученицю 9 класу Голуб Катерину – ІІ місце,
ученицю 8 класу Семенюк Діану – 4 місце,
ученицю 8 класу Орлову Софію – ІІ місце,
ученицю 7 класу Герус Анастасію – ІІ місце,
учня 6 класу Самкова Луку – ІІІ місце,
ученицю 6 класу Лазько Євгенію – І місце,
ученицю 5 класу Матиюк Марію – І місце,
учня 5 класу Кузьмицького Іллю – 4 місце,

ученицю 3 класу Назарук Ірину – ІІІ місце,

та вчителів Дученко О.В., Колбасову А.В., Павловську Н.Б., Семенець О.Р., Шевцову Р.В., Зуйкову С.О.!

Вітаємо!

переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка:
учня 11 класу Дученка Андрія – IІI місце,
ученицю 10 класу Шершон Валерію –II місце,
ученицю 8 класу Семенюк Діану – II місце,
ученицю 7 класу Ковальчук Владу – ІІ місце,
ученицю 7 класу Межевич Валерію – ІІІ місце,
та вчителів Шевцову Р.В., Павловську Н.Б., Колбасову А.В.!