День учителя 2022

День учителя — свято сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять українців — розумними, навченими, людяними. У цей світлий день сердечно вітаємо наших улюблених вчителів з професійним святом! Ви несете світло знань, вчите моральним цінностям, прищеплюєте добро, облагороджуючи наші душі. Нехай вас завжди оточує турбота, тепло і любов учнів, колег, близьких і коханих! Несіть в світ вічний потік знань, добра, досконалості!

Літературні читання

29-30.09.2022р. відбудуться літературні читання творів улюблених письменників

до всесвітнього Дня бібліотек.📖“Книга – незбагненний світ у твоїх руках”.

#літературні_читання_в_Здолбунівському_ліцеї_2#читаю_українською#знаю_українську#улюблені_письменники

Бабин Яр… Полюс нелюдськості…

Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю. Тут розстрілювали, тут спалювали трупи і тут просівали попіл. Це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні.За два дні 29-30 вересня 1941 р. розстріляли в цьому яру 33 771 особу – практично все єврейське населення Києва. Загальна ж кількість жертв за час окупації сягнула близько 200 тисяч.Трагедія Бабиного Яру є спільною для всіх, хто живе в Україні. Вона немає національних ознак чи терміну давності, і наш обов’язок – не лише з гідністю вшанувати пам’ять загиблих, але й не дати забути молодому поколінню, скільки крові було пролито на цій землі. Адже, лише пам’ятаючи історію, можна зрозуміти ціну справжнім цінностям – життю і свободі людини.

Сьогодні учні 5-А відвідали бібліотеку для дітей і юнацтва. Вкотре поринули у таємничий світ книги, познайомилися з цікавими екземплярами бібліотеки. Не залишив байдужими п’ятикласників і молодіжний простір “Home’як”. Впевнені, що наша зустріч точно була не останньою!

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/6093468144000908/

“Спілкування без кордонів”

Сьогодні учні 9-Б класу #Здолбунівського_ліцею_2 з класним керівником Кузьмицькою О.С прийняли запрошення та відвідали захід від ініціативної групи Всі різні всі свої, в рамках програми Мріємо та діємо за підтримки Здолбунівська міська рада .Тема “Спілкування без кордонів” щодо сприйняття людей з ООП..Мета: ознайомити молодь з людьми, які нас оточують: діти з ООП, люди з інвалідністю.Учні та гості вчилися сприймати, чути, бачити світ так, як бачать і сприймають його люди з інвалідністю.

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/6075169362497453/