” Як боротися з стресом”

#цз #день_цз_2024

Стресові чи надзвичайні ситуації викликають тривогу, страх та хвилювання.

Тож сьогодні для учнів 3-б, 5-х, 9-х класів проведено інформаційну хвилинку на тему: ” Як впоратися з стресом або тривогою”

В Рамках #Тижня_психології

Сьогодні для учнів 6-х класів , в рамках тижня психології, було проведено конференцію “Психологія кольору” та “Кольоротерапія”

З самого народження кожного з нас оточують кольори, що виявляють вплив на організм, нервову систему та психіку людини. Кольоротерапія – це цілеспрямований вплив кольором на самопочуття, фізіологію людини; активізація кольором діяльності органів і систем; метод психологічного лікування з метою розслаблення, зняття стресів, підняття настрою та тонусу за допомогою кольорів.

А чи знали Ви, що вибрані вами кольори впливають не тільки на вас, а також на тих людей, які знаходяться поруч з вами? Кольори утворюють певне енергетичне поле навколо нас і можуть багато розповісти про нашу особистість. Так, дівчина в білій сукні у більшості людей буде асоціюватися з невинністю і ніжністю, а ось в червоному – вона стає більш привабливою і пристрастною. Бронзовий і зелений допомагають створити враження про людину, як більш духовно чисту і спокійну. А ось якщо надіти блакитну сорочку, то вже створюється враження, що людина володіє високим професіоналізмом або ж внутрішньою рівновагою. Жовтий колір часто вибирають більш енергійних, творчо розвинені люди.

Застосовуючи такі знання, ви можете вибирати кольори згідно майбутньої ділової ситуації, щоб справити потрібне для вас враження на оточуючих людей. Провести вдалу бізнес-зустріч, або співбесіду завдяки знань з кольоротерапії.

детальніше тут: https://www.facebook.com/groups/1658845347463232?locale=uk_UA

25 листопада 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Сьогодні до наших учнів завітали головний спеціаліст служби у справах дітей Оксана Овдійчук, прокурор Здолбунівської окружної прокуратури Ірина Столярчук та інспектор сектору ювенальної превенції ВП Рівненського РУП Вікторія Рябущиць, котрі провели бесіди з метою привернення уваги учнів до цієї актуальної проблеми, профілактики правопорушень, злочинності в учнівському середовищі і виховання загальнолюдських моральних цінностей.

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7544317958915912/?mibextid=oMANbw

В рамках тижня #16_днів_проти_насильства з учнями 3-Б класу шкільна психологиня Anna Stetsiuk провела бесіду “Протидія булінгу в дитячому середовищі” , учні переглянули тематичний відеоролик та виготовили долоньки

#стоп_булінг

#психолог

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7519445998069775/?mibextid=oMANbw