День учителя 2022

День учителя — свято сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять українців — розумними, навченими, людяними. У цей світлий день сердечно вітаємо наших улюблених вчителів з професійним святом! Ви несете світло знань, вчите моральним цінностям, прищеплюєте добро, облагороджуючи наші душі. Нехай вас завжди оточує турбота, тепло і любов учнів, колег, близьких і коханих! Несіть в світ вічний потік знань, добра, досконалості!

9 лайфхаків, як мотивувати дитину робити домашнє завдання

Важко підрахувати, скільки здоров’я забирають у школярів та батьків «бої без правил» під гаслом: «Зроби домашнє завдання». Одна сторона тисне, звинувачує, обіцяє різні блага і загрожує карами, утримує за робочим столом. Друга — всіляко намагається ухилитися, втекти погуляти, відпроситися в сотий раз поїсти. Так мало дорослих задоволені станом речей і не зітхають: коли вже дитина легко виконуватиме домашні завдання. Чарівного для всіх ключика немає, каже дитяча психотерапевтка, арт-терапевтка Мар’яна Серажим, але можна підібрати ключик до кожної дитини.

1. Створіть умови

Важливо розібратися поетапно в тому, чому дитина не хоче сідати за уроки. Почніть із фізіологічних нюансів. Може, голодна чи втомлена? У неї некомфортне робоче місце? Зручність важливо проконтролювати батькам: дитина може вважати ідеальними м’яке крісло та завалений динозаврами робочий стіл, але порушений кровообіг і розфокусована увага не дають їй зробити завдання.

Читати далі

Літературні читання

29-30.09.2022р. відбудуться літературні читання творів улюблених письменників

до всесвітнього Дня бібліотек.📖“Книга – незбагненний світ у твоїх руках”.

#літературні_читання_в_Здолбунівському_ліцеї_2#читаю_українською#знаю_українську#улюблені_письменники

Бабин Яр… Полюс нелюдськості…

Одна з найстрашніших сторінок літопису зла та страждань, написана людською кров’ю. Тут розстрілювали, тут спалювали трупи і тут просівали попіл. Це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні.За два дні 29-30 вересня 1941 р. розстріляли в цьому яру 33 771 особу – практично все єврейське населення Києва. Загальна ж кількість жертв за час окупації сягнула близько 200 тисяч.Трагедія Бабиного Яру є спільною для всіх, хто живе в Україні. Вона немає національних ознак чи терміну давності, і наш обов’язок – не лише з гідністю вшанувати пам’ять загиблих, але й не дати забути молодому поколінню, скільки крові було пролито на цій землі. Адже, лише пам’ятаючи історію, можна зрозуміти ціну справжнім цінностям – життю і свободі людини.

Сьогодні учні 5-А відвідали бібліотеку для дітей і юнацтва. Вкотре поринули у таємничий світ книги, познайомилися з цікавими екземплярами бібліотеки. Не залишив байдужими п’ятикласників і молодіжний простір “Home’як”. Впевнені, що наша зустріч точно була не останньою!

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/6093468144000908/