27 січня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау.

Під час Другої світової війни 6 мільйонів євреїв стали жертвами нацистської політики, що передбачала знищення народів і груп, які нацисти вважали загрозою або неповноцінними. Близько 1,5 мільйона з них були з території сучасної України.

«Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, завжди слугуватиме всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…» – з резолюції Генеральної Асамблеї ООН від 2005 р., якою запроваджено пам’ятну дату.

Інформацію підготувала – Olya Kuzmytska

#голокост

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7763652600315779/?mibextid=oMANbw

Сьогодні з учнями 5-Б класу спілкувалися на тему “Доброчесність і спілкування”. Діти ознайомилися з поняттям “доброчесність”. Виконали інтерактивну вправу, навчилися визначати види порушень академічної доброчесності.

Вчитель: Базан Т.О

#доброчесність

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7575825072431867/?mibextid=oMANbw

#доброчесність

#5а

Доброчесність – це робити правильно, навіть коли тебе ніхто не бачить.

Під час виховної години учні знайомились із даним поняттям і навчилися розпізнавати доброчесні вчинки.

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7574868122527562/?mibextid=oMANbw

В рамках Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції “Відповідальність починається з мене” для учнів 8-Б класу була проведена інформаційна хвилинка “Корисні звички для здорового імунітету “

Вчитель: Базан Т.О

#здоровий_спосіб_життя

#відповідальність_починається_з_мене

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7568075519873489/?mibextid=oMANbw

В рамках Всеукраїнської інформаційно – профілактичної акції “Відповідальність починається з мене” для учнів 3-Б класу була проведена бесіда “Я обираю здоровий спосіб життя “

Мета: розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що — негативно впливає на здоров’я; навчати школярів пояснювати, що таке спосіб життя, розпізнавати корисні і шкідливі звички; сприяти виконанню учнями правил здорового способу життя з метою набуття навичок здорового способу життя; виховувати відповідальність.

#здоровий_спосіб_життя

#відповідальність_починається_з_мене

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7566244883389886/?mibextid=oMANbw