Дякуємо за співпрацю та підтримку у впровадженні сучасних освітніх ініціатив, спрямованих на розвиток фінансової грамотності й цифрових компетентностей учнів.
Кількість переглядів6
Гру02
Сьогодні відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 11-х класів, яку провела Павелко Ольга, завідувач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства і природокористування.
Під час зустрічі старшокласники отримали змістовну інформацію про сучасні освітні програми, перспективи професії бухгалтера та аудитора, можливості подальшого навчання й працевлаштування. Учні мали змогу поставити запитання, дізнатися про особливості вступної кампанії та вимоги до майбутніх фахівців.
Захід був спрямований на підтримку учнів у свідомому виборі майбутньої професії та розширенні їхніх уявлень про можливості професійного розвитку.
17 жовтня 2025 року на базі Гремяцького ліцею відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. У І етапі олімпіади взяли участь 82 учні 8–11 класів.
Вітаємо учнів Дейнеку Марка – Георгія – ІІІ ступінь (9 клас), Теплюка Іллю – ІІІ ступінь (10 клас) та Фердуса Едвіна – ІІІ ступінь (11 клас) та їхніх наставників з чудовими результатами! Бажаємо нових звершень, відкриттів і натхнення у пізнанні географії.