Здолбунівський ліцей №2 відзначено серед закладів освіти області за активну участь у реалізації програм Junior Achievement Україна.

Дякуємо за співпрацю та підтримку у впровадженні сучасних освітніх ініціатив, спрямованих на розвиток фінансової грамотності й цифрових компетентностей учнів.

Сьогодні відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 11-х класів, яку провела Павелко Ольга, завідувач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства і природокористування.

Під час зустрічі старшокласники отримали змістовну інформацію про сучасні освітні програми, перспективи професії бухгалтера та аудитора, можливості подальшого навчання й працевлаштування. Учні мали змогу поставити запитання, дізнатися про особливості вступної кампанії та вимоги до майбутніх фахівців.

Захід був спрямований на підтримку учнів у свідомому виборі майбутньої професії та розширенні їхніх уявлень про можливості професійного розвитку.

https://www.facebook.com/share/p/16hWDSZbH8/

Здолбунівський ліцей №2 долучився до важливої та надихаючої події — Флешмобу “Рівні Можливості”!

Це був день, коли ми на власні очі побачили, що справжні рівні можливості — це реальність, а не просто слова.

Дякуємо нашим учням за активну участь!

Ваша енергія та відкритість — найкращий приклад того, як будувати толерантне та підтримуюче середовище.

Рівні можливості — це наша спільна справа!

https://www.facebook.com/share/p/1GdPXSGxDu/

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

І місце – Намчук Олена, учениця 8 класу. Уч. Колбасова А.В.,

ІІ місце – Довгомеля Марія, учениця 8 класу. Уч. Павловська Н.Б.

ІІ місце -Грабар Марія, учениця 8 класу. Уч. Павловська Н.Б.

ІІІ місце – Шевчук Ксенія, учениця 8 класу. Уч. Колбасова А.В.

ІІІ місце – Пасічник Софія, учениця 8 класу. Уч. Колбасова А.В.

ІІІ місце – Дейнека Марк-Георгій, учень 9 класу. Уч. Шевцова Р.В.

ІІІ місце – Назарук Ірина, учениця 9 класу. Уч. Шевцова Р.В.

І місце – Чаюк Андрій, учень 11 класу. Уч. Шевцова Р.В.

Результати: https://docs.google.com/…/1k5s9ksJRGsae65y06BY…/edit…

Вітаємо!!!

17 жовтня 2025 року на базі Гремяцького ліцею відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
У І етапі олімпіади взяли участь 82 учні 8–11 класів.

Вітаємо учнів Дейнеку Марка – Георгія – ІІІ ступінь (9 клас), Теплюка Іллю – ІІІ ступінь (10 клас) та Фердуса Едвіна – ІІІ ступінь (11 клас) та їхніх наставників з чудовими результатами!
Бажаємо нових звершень, відкриттів і натхнення у пізнанні географії.

https://ostroh-rada.gov.ua/news/5317-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%B1%D1%83%D0%B2%D1%81%D1%8F-%D1%96-%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BF-%D0%B2%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D1%83%D1%87%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%B7-%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%97.html