Інтелектуальний марафон

З 22 по 26 березня учні Здолбунівської гімназії взяли участь в різноманітних конкурсах, розв’язували ребуси, головоломки, фантазували, створюючи математичні картини, подорожували до міста Раціональних чисел, змагалися в математичному брейн-ринзі, гортали сторінки усного журналу “Вчені, яких подарувала українська земля”, визначали найкращого “калькулятора” гімназії, підкорювали “Математичний Олімп” в рамках проведеного спільно з вчителями математичного тижня.

https://photos.app.goo.gl/EuLdWRcsq7FkKZjb7

ВІТАЄМО!

Вітаємо з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

ІІ місце – учень 10А класу Панчук Павло (вч. Базан Т.О.), відділення “Екології та аграрних наук”, секція “Екологія довкілля та раціональне природокористування”

https://drive.google.com/drive/folders/1zcCMOcAlSSvbdSljQkLc15r4I3-wB_72

ІІІ місце – учениця 10Б класу Бойко Валерія (вч. Літвін Л.Є.), відділення “Мовознавство”, секція “Англійська мова” https://drive.google.com/drive/folders/1nNv4ujKi7Qhp1DBBXeaJ8yy2VEB2S5nz

ВІТАЄМО!

Вітаємо Паріпу Вікторію, ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії (вч.Рудик Н.В.) з перемогою (І місце і ІІ місце) в обласному етапі конкурсу захисту робіт Малої академії наук, відділення “Технічні науки” секція “Технологічні процеси та перспективні технології” та відділення “Фізика та астрономія” секція ” Експериментальна фізика”!!!

https://www.facebook.com/photo?fbid=3564251650351927&set=pcb.3994142890652005

https://www.facebook.com/photo?fbid=3564251860351906&set=pcb.3994142890652005

Прангліміне

Вітаємо з переможним ІІ місцем в обласному фіналі Конкурсу з усного рахунку Прангліміне-2021:

  • Дученка Івана, учня 8-Б класу (в категорії “хлопці 7-11 кл”)
  • Галика Олександра Івановича, заст.директора (в категорії “сеньори”)

Переможці стали учасниками національного етапу.

Успіху в наступних змаганнях!

Вітаємо!

Вітаємо з призовим ІІІ місцем переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування:

  • Гордійчук Анастасія (8-А), вч.Галик О.І.
  • Гарбовський Лев (8-А), вч.Галик О.І.
  • Дученко Іван (8-Б), вч.Галик О.І.
  • Михалко Костянтин (11-А), вч.Михалко Ю.І.