Вітаємо!

Вітаємо з переможним ІІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Зарубіжна література») ученицю 10-Б класу ВЛАДИСЛАВУ КОВАЛЬЧУК і вчителя зарубіжної літератури БУЦЬКУ І.В.!

До уваги батьків майбутніх п’ятикласників!

Здолбунівський ліцей №2 оголошує набір учнів до 5 класів на 2023-2024 навчальний рік!

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Департаменту освіти і науки від 03.10.2017 № 930 «Про прозорість і відкритість діяльності закладів освіти», відповідно до “Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів” розпочато вступну кампанію на 2023-2024

Програми навчання 5 класів:

  • НУШ
  • “Інтелект України”

Для зарахування до 5 класу необхідні документи:

1) заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);

2) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3) медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Заяви приймаються включно по 31 травня 2023 року.

Ел.скринька для отримання додаткової інформації admin_zdliceum2@ukr.net

Ласкаво просимо до нашого закладу!

Переможці МАН!

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту учнівських робіт Малої академії наук в Рівненській області:

  • ученицю 10 класу КОВАЛЬЧУК ВЛАДИСЛАВУ (вч. Буцька І.В.) з переможним І місцем в секції “Зарубіжна література” відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;
  • учня 10 класу ЛАТУ МАКСИМА (вч. Дученко О.В.) з призовим ІІ місцем в секції “Педагогіка” відділення філософії та суспільствознавства.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 11 класу Здолбунівського ліцею2 Софію Орлову (вч. Базан Т. О.) з ІІ місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології!!!

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 11 класу Софію Орлову (вч. Кузьмицька О.С.) з переможним ІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з історії!!!