Осінь у Карпатах – це час, коли природа виграє свою останню симфонію перед тим, як зануритися у зимовий спокій. Гори, обвітрені холодними вітрами, переодягаються у вбрання рудо-золотавих кольорів. Дерева віддають свої останні листочки, які падають на землю, утворюючи килими з яскравих барв.

Наші 11 класи на власні очі побачили які прекрасні Карпати такою золотою порою року. Це була пригодницька подорож, яка залишиться у наших серцях назавжди.

“Вже з перших кроків на гірських стежках ми відчували магію цього місця. У перший день був дощ, всі змокли до ниточки, але ніхто не втрачав ні каплі оптимізму. Гірські потоки озера Синевир співали свою неповторну пісню, а ліси здавалися чарівними, казковими лабіринтами. Також ми відвідали старовинний Замок «Паланок», розташований на вершині пагорба, замок має вражаючий вигляд, який здається витісненим із казки. Для нас Косино – це магічне місце, яке приховує у собі неймовірний дар природи: термальні води, які сприяють відновленню та релаксації кожної душі, яка сюди завітає. Саме прекрасне на нашу думку це подорож на гору Гимба- це витончений шедевр природи, який зачаровує кожним своїм відтінком та контуром.

Ця подорож навчила мене бачити красу у найпростіших речах і цінувати спокій та гармонію природи. Карпати – це не просто місце на мапі, це джерело натхнення та відкриття, яке залишає свій слід у серці кожного, хто вирішує вирушити у цю захоплюючу подорож.

А щоб ми назавжди запам’ятали цю подорож , Вікторія Володимирівна , наша вчителька історіі і класний керівник, наостанок попросила написати роздуми про те, як подорож в Карпати вплинула на формування нашої національної ідентичності, а також на підставі власних спостережень розповісти про вплив інших культур на територіі Закарпаття, через входження цього історичного регіону , на протязі століть, до складу інших держав.❤️

https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/7434304703250572/?mibextid=oMANbw