Карпати 2025

Карпат ніколи не буває забагато: вони прекрасні і в будь-яку пору року, і за будь-якої погоди. І враження від них завжди дивовижні.

Саме за враженнями та неймовірними емоціями й вирушили в поїздку на Закарпаття дев’ятикласники та 11-Б.

Наша мандрівка вдалася: усі набралися сил, надихалися свіжим карпатським повітрям та набули безцінного досвіду відпочинку та спілкування😉. А ще отримали порцію адреналіну під час підйому канатною дорогою та при катанні на джипах (гора Гимба хоч і не зрівняється з Говерлою, але готова посперечатися з нею за лідерство).

Ця поїздка була особливою, адже приємним бонусом ми отримали весь спектр погодніх умов (all inclusive 🫣).

Висновок: триденна карпатська терапія таки дала результат – і ми, обпалені сонцем, политі дощем, освіжені вітром і посипані градом, поверталися, щасливі, додому.

P.S. А ще й автобус у нас був особливий – великий, зручний і з бантиком🎀. Дякуємо турагентству “Експрес-Тур”!

https://www.facebook.com/share/v/15ujZ9foMi/