20 березня 2023 року закінчується термін дії президента учнівського самоврядування Здолбунівського ліцею №2, ми вирішили провести вибори на посаду нового президента
Понеділок – прийом анкет кандидатів.
Вівторок – агітаційний день.
Середа – день дебатів.
Четвер – день виборів.
П’ятниця – інавгурація переможця.
Також на засіданні Ради учнів була обрана та затверджена шкільна виборча комісія, яка слідкуватиме за дотриманням академічної доброчесності наших кандидатів та керуватиме процесами підготовки і проведення виборів.Вже зовсім скоро ми дізнаємося хто стане Президентом та очолить учнівське самоврядування у нашому ліцеї#Рада_учнів#вибори_2023#вибори_президента_закладу
https://www.facebook.com/groups/1658845347463232/permalink/6636773813003669/
![Немає опису світлини.](https://scontent.frwn2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336696888_504049708609580_5229788006120852405_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=DWy2MALsoWgAX9DtPki&_nc_ht=scontent.frwn2-1.fna&oh=00_AfBXoT1V_7b4Uo4AqvVVLuH4kP0O64pbH12JbT7BuvTRXg&oe=641A8740)